Byty DUO sa vyznačujú najmä výbornou lokalitou, kvalitnou architektúrou a nízkymi mesačnými nákladmi. To vďaka moderným súčasným technológiám vykurovania a chladenia. Projekt pozostáva z dvoch bytových domov, ktoré ponúkajú širokú paletu bytov. Vybrať si môžete z jednoizbových, dvojizbových aj trojizbových usporiadaní o rôznych výmerach. Ideálny domov si tak v našom bytovom komplexe dokážu nájsť rodiny s deťmi, ako aj páry a jednotlivci rôzneho veku a zamerania. Byty sú plné svetla a súčasťou každého je vlastný priestranný balkón.  

Niektoré prízemné byty sa môžu pýšiť predzáhradkami. Komfortné parkovanie je riešené podzemnými parkovacími miestami alebo v priestore areálu.

V rámci výstavby Byty DUO pribudne aj vnútroblokový priestor plný zelene s rozlohou 500m2, súčasťou ktorého súčasťou bude zeleň, ihrisko pre deti a oddychová zóna. Okolitá príroda ponúka možnosti pre prechádzky, výbeh pre psov a pod.

MODERNÉ TECHNOLÓGIE PRE VYKUROVANIE A CHLADENIE

Temperovanie nosných betónových konštrukcií zabezpečí efektívne vykurovanie aj ekologický, a najmä zdraviu prospešný systém ochladzovania. V zime vám tak pomôže ušetriť a počas letných mesiacov vás ochráni pred horúčavami.

NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Byty DUO spĺňajú vysoké štandardy moderného bývania po ekologickej aj ekonomickej stránke. Najmodernejšie technológie stropného vykurovania a chladenia sú dobrou správou pre životné prostredie aj vašu peňaženku.

UZAVRETÝ AREÁL

Byty DUO sú výhodne prepojené s mestom aj okolitou prírodou, ponúkajú však aj súkromie a pocit bezpečia vo vlastnom dvore s rozlohou až 500 m2. Jeho súčasťou sú oddychové zóny aj ihrisko pre vaše deti.

MATERSKÁ ŠKÔLKA

Zásadným benefitom pre mladé rodiny je tiež materská škôlka, prevádzkovaná priamo v komplexe. Prednostné prijímanie detí, ktorých domovom sa byty DUO stanú, je samozrejmosťou.

DETSKÉ IHRISKO A ODDYCHOVÁ ZÓNA

Nielen prírodné plochy takmer na prahu vášho domova, ale aj priľahlý park s oddychovými zónami a novým detským ihriskom budú skvelým miestom pre váš odpočinok.

OBČIANSKÁ VYBAVENOSŤ

Od komplexu stojí obchodné centrum Eperia a MAX s pestrou ponukou obchodov aj služieb. V pešej dostupnosti sa nachádza tiež základná škola aj zastávka MHD. V neposlednom rade samotný areál ponúka vlastnú materskú školu.

ŠTANDARD BYTOV

Pozrite si kompletný prehľad kvalitného bytového štandardu Byty Duo.

ZAUJALI VÁS BYTY DUO?

Ozvite sa nám. Radi vám zodpovieme vaše otázky osobne, mailom alebo telefonicky

PREDAJCA

Miroslava Ozimaničová
T 0918 799 965
E miroslava.ozimanicova@hpartners.sk

PREDAJCA

Matúš Mathis
T 0903 514 462
E matus.mathis@hpartners.sk

DOHODNITE SI STRETNUTIE

NAVŠTÍVTE NÁS OSOBNE

Príďte sa o kvalitách vášho nového domova presvedčiť osobne. Sme tu pre vás.

Pondelok - Piatok: 09:00 - 17:00
Sobota - Nedeľa: ZATVORENÉ

Osobné stretnutie je potrebné si vopred dohodnúť

Predajné miesto
Sabinovská 3, Prešov